cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
coskunsabah
Active Level 3

User Statistics

  • 38 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Merhaba,   Kilit ekranında gizlenmiş bildirimleri, face unlock yaptıktan sonra görme özelliği (iOS'teki gibi) biz değerli Samsung kullanıcılarına gelecek mi? Böyle bir özellik ya da gelecek güncelleme var mı?    Teşekkür ederim. 
Merhabalar,   Bu forumda bir kaç başlık açtım ve sorunlarıma çözüm aramaya çalıştım. Servise gittim, 2 kere. Error Report gönderdim. Kendim kayıtları inceledim. Ancak sonuç değişmedi.    Ben Samsung S20'den memnun değilim. 3 saat ekran süresi, aşırı ...
Merhaba. Face ID ve diğer Android cihazlarda olduğu gibi, yüz tanıma ile kilit ekranı üzerinden bildirimleri gizli olsalar bile görebilme seçeneği biz atıl Samsung kullanıcılarına bahşedilecek mi acaba? Hürmetler. 
    Merhabalar. Telefonu aldığımdan beri (S20, Türkiye) VoLTE ayarı yok ancak özellik çalışıyor ve kullanıyorum. Bu ayara nasıl erişebilirim?   #s20 #volte
Yeni S20 aldım ve gecede %15 şarj harcıyor. Arkada çalışan uygulama yok, sıfır kurulum yaptım. Kullanım sırasında ısınma yapıyor olması da ek bir sıkıntı. Hayal kırıklığına uğradım. Ne yapmak gerekiyor?