cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 Öngörüsü

(Topic created on: 02-14-2022 04:20 PM)
105 Views
coskunsabah
Active Level 5
Options
Galaxy S

Merhabalar,

S22'nin tarihin en çok ısınan ve şarjı en az giden telefonu olacağını düşünüyorum. Hem Snapdragon 8gen1 chipsetinin verimsizliği hem de azalan batarya kapasitesi buna sebep olacak gibi duruyor. S20 cihazımda bunlardan zaten şikayetçiyim. Sizlerin görüşü nedir? S22 alınır mı sizce?

İyi forumlar. 
24 Comments
coskunsabah
Active Level 5
Galaxy S
anladığım kadarıyla hızlıca yüksek güç tüketimine çıkıyor, zaten orada kalması ısınmasına sebep olacaktır hızlıca. normal kullanımda ortalama gücü düşük tutabilirse ancak kullanılabilir. bu veriler beni oldukça endişelendiriyor.
Galaxy S
Aynı fikirdeyim exynos 990la aynı durum yaşanabilir
coskunsabah
Active Level 5
Galaxy S
bende de S20 ve dolayısıyla exynos990 olduğu için maalesef travma oluştu. termal ve şarj konusunda çok can sıkıcı durumda, kullanımı doğrudan etkiliyor. bu seneyi de pas geçeceğiz anlaşılan. teşekkürler yorumlarınız için.
Galaxy S
Rica ederim ne demek
cybercider
Active Level 7
Galaxy S
Ben teknoloji sitelerinde youtube da okudum gördüm genel görüş 4 nm ısınacağı yönünde. 8 gen 1 samsung üretim 😄 exynos 990 cılar iyi bilir ne demek olduğunu. Soğutma sistemi kullandığım s20+ var. Hatta youtube da snapdragon işlemcili s20+ ve exynos lu s20+ anakartları yer değiştirip test ediyorlar yani soğutma sistemi **bleep** eder mi diye yok exynos yine performans kaybına uğruyor.
Zaten bence sorun işlemci ısınmasından ziyade bu ısının dışardan hissedilmesi. Mühendisleri ısıyı adam gibi dışarı verecek insanın elini yakmayacak bişey geliştirmeli. Artık performans gerektiren durumlarda microfan mı koyarlar ne yaparlar bilemem ama bu gidişat iyi değil.
0 Likes