cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Capitao
Active Level 4

User Statistics

  • 26 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Arkadaşlar spor yaparken salonun içinde telefonumu taşımak istemiyorum. Watch 6 ile telefon aynı wifi ağına bağlıyken saat ile konuşabilir miyim? Bluetooth çekmez muhtemelen saoln baya büyük. 
Arkadaşlar eski android telefonumda numarayı kaydetmeden üzerine tıklayarak WhatsApp mesajı gönderebiliyordum. Samsungda bunu yapamıyorum. Var mı bir yolu? 
Arkadaşlar bugün watch 6 saat aldım. S wallet dışında nfc ödeme nasıl yapabilirim? Nays, tosla, en para gibi uygulamarı apk ile kurmayı denedim fakat her seferinde bağla tı başarısız oluyor. 
Arkadaşlar S24 Ultra nın kamerasından memnun değilim. Çektiğim fotoları işlerken bozuyor. Kamera Asistanı uygulaması indirmiştim. Uygulamayı silince kalite bir nebze arttı fakat hala istediğim seviyede değil... Bu konuda tavsiyesi olan var mı? 
Arkadaşlar rahatsız etmeyin modunu açıp arayabilevek kişileri seçiyorum. Fakat 5 dk içinde her defasında herkese aramalatı kapatıyor. Uyku modundan da yapsam aynı rahatsız etmeyin de açsam aynı. Sadece favoriler arasın yapıyorum onda da yine aynı sür...