cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Siirtli
Active Level 3

User Statistics

  • 65 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Merhaba, Samsung A20 cihazım bugün güncelleme geldi. Gunceledikten sonra bazı uygulamalar kendi kendine durdu hatası veriyor güncelleme öncesine kadar herhangi bir sorun yoktu.   Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi. 
Merhaba, Samsung a20 cihazım gelen bildirim( mesaj,sosyal uygulama) mesajları veya uyarıları ses gelmiyor daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?
Merhaba arkadaşlar, Samsung marka a20 cep telefonu 1 sene önce aldım ve teknik sebeplerden dolayı servise götürdüm.   Mikrofon ara sıra sıkıntılı ses gelmesi. Uygulamalar donma. Uygulamalarda takılı kalma ve cihaz işlem yapamamam.   bunun gibi daha f...
A20 cihazım donma, uygulama kapatma ve ısınma ve bir çok sebepten servise goturdum yazılım kaynaklı olduğu soylendi yazilim atılmasına rağmen hiç bir faydası olmadı.   Yanı sıra yedekleri almama rağmen resimlerim silindi.   Ne yapmam gerek bilgisi ol...

a20

Merhaba,  Samsung a20 cihazım donma,kasma ,uygulama kendi kendine kapatma yüzünden servise gittim ve yazılım attılar ama hala aynı şekilde donma ve kasma yapıyor bilgisi olan varmı.