cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A20 bildirim sesi arızalı

(Topic created on: 07-28-2021 10:33 PM)
1584 Views
Siirtli
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba,

Samsung a20 cihazım gelen bildirim( mesaj,sosyal uygulama) mesajları veya uyarıları ses gelmiyor daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
J5 Pro cihazimda yaşadım hoparlörden hiç ses gelmiyordu
Yeniden baslattim olmadı
Zorla yeniden başlattım (ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttum) düzeldi
Dene istersen

View solution in context

0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Uygulamaları uyku moduna aldıysan bildirimler gelmeyebilir Sadece ses gelmiyorsa bildirimler sessiz bildirim olarak ayarlanmış olabilir uygulamanın bildirim ayarından sessiz bildirim yerine uyarı bildirimini seçin

View solution in context

Solution
umutkubeli
Active Level 3
Galaxy A
Eğer cihazı güç tasarruf moduna aldıysanız bildirim gelmez çünkü arka planda ağ bağlantısı kullanmaz bunu güç yönetiminden uyku moduna alınmayacak uygulamardan mesaj gelecek olanları eklersen sorun kalkabilir

View solution in context

0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Siirtli,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

4 Comments
Solution
Galaxy A
J5 Pro cihazimda yaşadım hoparlörden hiç ses gelmiyordu
Yeniden baslattim olmadı
Zorla yeniden başlattım (ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttum) düzeldi
Dene istersen
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Uygulamaları uyku moduna aldıysan bildirimler gelmeyebilir Sadece ses gelmiyorsa bildirimler sessiz bildirim olarak ayarlanmış olabilir uygulamanın bildirim ayarından sessiz bildirim yerine uyarı bildirimini seçin
Solution
umutkubeli
Active Level 3
Galaxy A
Eğer cihazı güç tasarruf moduna aldıysanız bildirim gelmez çünkü arka planda ağ bağlantısı kullanmaz bunu güç yönetiminden uyku moduna alınmayacak uygulamardan mesaj gelecek olanları eklersen sorun kalkabilir
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Siirtli,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD