cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Furkan_S215G
Active Level 5

User Statistics

  • 88 Likes
  • 2 Solutions

User Activity

    Adaptif ekran, NFC ve Bluetooth gün boyunca açık. Günün yarısında mobil veri yarısında wifi kullandım. Güç tasarrufunu da %18 altına düştükten sonra açtım. Sizde durumlar nasıl? (One UI 5.1 hala gelmedi)
Samsung'un orijinal kutusundan çıkan kabloyu kullanıyorum. Kablonun iki type c ucunda da resimdeki gibi lekeler var ve çıkmıyor. Eski telefonumda kullandığım başka bir type c şarj kablosunda da olmuştu. Oksitlenmeden kaynaklı mı oluyor sebebi nedir b...
Telefonu her yeniden başlattığımda spotify otomatik açılıyor spotify ayarlarına da baktım telefon ayarlarına da baktım ama bulamadım. Nasıl kapatıldığını bilen varmı?   Android 13 One UI 5 var S21 5GAyrıca arka planda çalışan uygulamalar bölümünde ...
    Bana gayet yeterli ve güzel geldi keşke mobil veri ve Bluetooth açıkken şu gibi içmese ama yinede başarılı saat 12-19 arası mobil veri ve Bluetooth kullanımım oldu. Ekran da 60 hz de. Sizde nasıl durumlar?
    Bildirimleri şeffaflaştırmama rağmen bazı uygulamalarda gördüğünüz gibi oluyor uygulamanın desteklememesinden falan mı kaynaklanıyor yoksa başka bir sorun mu var?