cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
NapaanBeaaa
Active Level 8

User Statistics

  • 516 Likes
  • 21 Solutions

User Activity

Hiç beğenmedim, postları göremiyorum varsa yoksa fotoları görüyorum. Bu yüzden katılım gösteremiyor açtığım postları yanıtlarken çok zorlanıyorum keşke eskisi gibi galeri postlarıyla çözüm postlarınk ayrı görebilsem olmuyor böyle    Ben elendim arkad...
Rehberdeki kişiler zamanla teker teker siliniyor tek tek olduğu için hangi numaranın silindiğini o kişiyi aramak istediğimde anlayabiliyorum. Niye 1 er 2 şer siliniyor onu anlayamadım. Bunun sebebi ne olabilir? 
Arklar bugünkü güncelleme ile +4 GB Sanal Ram geldi. Bunun bana faydası nedir nasıl kullanıcam direk kullanımımda aktif mi yoksa göstermelik bir şey mi?  Yani benim 12 GM ram im mi oldu? Çözemedim inananamadım doğrusu..   Güncelleme çok yaradı inş ba...
Yapmıyor. İlla ekranı açık tutup beklemem gerekiyor. Uyku modunu kapattığımda düzelme göstermişti, güncellemeden sonra yine aynı durumu yaşamaya başladım.  Sizde de aynı durum var mı? Nasıl düzeltebilirim? Hem tabletim hem telefonuk böyle.      
Bir samsung kullanıcısı olarak gelecekteki hayaliniz nedir?  Samsung dan beklentiniz nelerdir? Gelecekte samsung u nerede görüyorsunuz?