cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Çözüm ekibi bilgisiz..

(Topic created on: 04-26-2022 01:00 AM)
71 Views
Karaprens61
Active Level 10
Options
Galaxy S

Uzaktan çözüm  icin baglanan samsung  teknik servisin hic birinde bilgi yok bence  telefonda  sorun  oldugu zaman onarim teknik servisinin telefona  bağlanıp  karari vermesi gerekir.. müşteri  hizmetlerindeki çalışanlarin hic bi bilgisi  yok.  Ya telefonu sıfırlayın  yada sorun devam ederse teknik servise gönderim . Madem çözüm  bulamayacaksin neden beni ve kendinizi  meşgul ediyorsunuz..  ben yönlendiriyorum resmen  adamları 

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Çaresizlik işte netcen böyle insanları görünce üzülüyor kullanıcılar 😌😌😌
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Haci tüketici olan oluyorda ama boyle olmaz. Telefonu gonder servise oh neguzel bi yazilim yap gonder tekrar bana olmaz bu kadar basit seyler icin zaten her ilde yok teknik servis .. dusun trbzon gibi bi ilde yok servisten cok kargoda zaman geçiriyor Telefon. Burda yazilanlarida hiç kimse bence dikkate almıyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Valla ne desen haklısın kardeşim. Allahtan korkuları olmayanların sonu bu. Rabbim ıslah eylesin tez zamanda inşallah bunları 🤲🤲🤲
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
A.m.i.n☺️🤲
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy S
Bu post nasıl bu kadar uzun süre kalabildi modlar kaldırırdı BEN ŞOK djdjdjjx
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy S
Nazar edecem eleştiriye acik olmali herkes...
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba hayalperest61,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD