cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
bajgan
Active Level 3

User Statistics

  • 60 Likes
  • 1 Solutions

User Activity

Instagram uygulamasına giris yapamıyorum. Uygulama kapatıldı hatası alıyorum. Kaldırıp tekrar yükledim düzelmişti ama 1 saat sonra tekrar aynı sorun oluştu. Sebebi nedir veya çözümü bilen var mı?
Bir senedir s23 kullanıyorum. Çekilen fotoğrafın kenar bölümlerinde odaklamama sorunu oluyor. İlk zamanlarda güncelleme ile geçecek diye söylenmişti lakin geçen gene bir taratma islemi yaparken kenar bölgelerin özellikle sol üst tarafın çok flu olduğ...
Buds 2 kulaklık kullanıcısıyım. Son zamanlarda kulaklıktan görüşme yaparken dış ortam seslerini karşı tarafa çok fazla iletmeye başladı. Önceden gayet düzgün şekilde yapmış olduğum görüşmeleri artık yapamıyorum.Çözümü için yardımcı olabilecek var mı?
Samsung S23 cihazıma Kasım ayı güvenlik güncellemesi yaptıktan sonra ana ekrana görselde belirtilen 'BetaMobile-Errors' uygulaması yüklenmiş. Ne olduğunu bilmediğim için uygulamayı açmadım. Uygulama hakkında bilgisi olan var mı?           
Merhaba, geçtiğimiz aylarda forumlarda ve haber kaynaklarında okumuş olduğum üzere Samsung Galaxy Watch 4 cihazları için WhatsApp desteği başlayacaktı. Beta sürüme katılan kişilerin paylaşımları internetteki kaynaklarda mevcut.  Herkesin kullanımına ...