cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Kamera Sorunu

(Topic created on: 3 weeks ago)
158 Views
bajgan
Active Level 3
Options
Galaxy S
Bir senedir s23 kullanıyorum. Çekilen fotoğrafın kenar bölümlerinde odaklamama sorunu oluyor. İlk zamanlarda güncelleme ile geçecek diye söylenmişti lakin geçen gene bir taratma islemi yaparken kenar bölgelerin özellikle sol üst tarafın çok flu olduğunu gördüm. Neredeyse yazılar okunmayacak seviyede. 
Amiral gemisi diye aldığım telefonda bu tarz sorunla karşılaşmak çok can sıkıcı bir durum. 
Forumda birçok kişi bu konudan muzdaripti İlk aylarda. Ya herkes çözümünü buldu ya da pes ettiler. 
Çözümünü bulan varsa yardımcı olabilir mi? yoksa güncellemede mi çözülecek(!)?
5 Comments
ahmed_turğut
Active Level 2
Galaxy S
Ayarlar uygulamalar Kamera uygulamasını bulun tıklayın depolama veriyi sil yapın.
Bir de daha kaliteli fotoğraf ve video için Pro mod özelliğini kullanmanızı tavsiye ederim hem fotoğraf hem de video için çekimlerinizde normal modu kullanmanızı tavsiye etmem.
bajgan
Active Level 3
Galaxy S
Yani akıllı telefonların, özellikle de s24'ü piyasaya sürerken öne çıkardıkları AI'ın hiçbir anlamı olmuyor ki o zaman. Zaten bazı şeylerin otomatik olarak en iyisini elde etmek için bu kadar para vermiyor muyuz?
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Çok fayda sağlayacağını daha doğrusu bahsetmiş olduğum sorunun çözümünün bu olduğunu sanmıyorum.
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy S
Ahmed geri gelmiş 😂
meteh4nS23
Active Level 3
Galaxy S
Bu konuda Çok bir bilgi sahibi değilim ancak bu sorunu yaşayanlara kamera asisstans indirip, kamera ayarlarında kamera asistans'a girip fotoğraf yumuşatmayı yükseğe almaları söylenmişti. Bir deneyin isterseniz. Kamera asistans indirmek için storedan FineLock indirmeniz lazım.
bajgan
Active Level 3
Galaxy S
Asistan uygulamasını kullanıyorum. Bahsetmiş olduğum sorun, yumuşatma ayarları ile alakalı değil. Teşekkür ederim
0 Likes