cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Uygulamarda Kamera Sorunu

(Topic created on: 05-25-2024 01:55 PM)
168 Views
Oguuuzz
Active Level 2
Options
Galaxy S
Dün s23 256 gb versiyonunu aldım ve her şeyi güzel. Kendi kamerasından çektiğimde gerçekten hem ön kamera olarak hem de arka kamerasında sorun yok güzel fakat whatshappta ve instagramda fotoğraf çektikten sonra sulu boya gibi oluyor resim. Purussuzluk filtresini falan uyguluyor sanırım. Nasıl düzeltiliyor bilen var mı?
7 Comments
Kpt
Active Level 7
Galaxy S
Ben galerimden yayınlıyorum.
0 Likes
Oguuuzz
Active Level 2
Galaxy S
Oyle yapiyorum ben de fakat uygulama icerisinde cekmek daha hizli oluyordu
haklisin
Active Level 8
Galaxy S
Uygulamalar veri tasarufu yapmak için kaliteyi düşürüyor. İnstagrami bilmem ama whattsap ta ayarlardan düzeltebiliyorsun diye biliyorum
0 Likes
Galaxy S
hocam whatsappda fotoğraf çekme sekmesine girip ön kamera modu açıkken yukarıdan bildirim panelini açın. en üstte "görüntülü arama efektleri" diye birşey göreceksin. ona tıkla "yüz" yazan yere tıklayıp ayarı en aşağıya çek. ayarın adı görüntülü görüşme efektleri ama normal fotoğraf çekince de efekt uyguluyor. umarım bu şekilde çözülür1716634849839.jpg1716634849872.jpg
0 Likes
Oguuuzz
Active Level 2
Galaxy S
Onu direkt kapattım ben onunla alakalıdır diye maalesef ki düzelmedi
0 Likes
Galaxy S
Olay filtre değil,wp ve instagram uygulama içinde kamera açarsan ana kamerayı değil güçsüz olanı kullanıyor
0 Likes
Oguuuzz
Active Level 2
Galaxy S
Öyleyse buna bir çözüm bulmalı samsung tarafı. Bunu kullanıcı seçimine bıraksalar güzel olur.
0 Likes