cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S23 ULTRA Kamera Parlak Fotoğraf Sorunu

(Topic created on: a month ago)
200 Views
kaa52im
Active Level 1
Options
Galaxy S
Merhaba Samsung Galaxy S23 ULTRA telefonumu alalı bir yılı geçiyor. Telefonun kamerası ilk aldığım zamanlarda gerçekten çok güzel fotoğraflar çekiyordu. Bir iki aydır fotoğraflarda açık tonların (gökyüzü dahil olması gibi) çok cortladığını, açık tonlar olması bile kamera konusunda kalitenin düştüğünü gözlemledim. Arkadaşım s23 Ultra aldı. Bugün onunla aynı anda aynı yerlerden çektiğimiz fotoğrafları daha çekmeden baktığımızda bende garip bir parlaklık bulunduğunu, arkadaşımda görüntü kalitesinin daha iyi olduğunu ikimizde onayladık. Fotoğrafı çektiğimizde de durum aynıydı. Ön kamera veya arka kamera farketmiyor. Sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?
10 Comments
Galaxy S
Planli eskitme...
0 Likes
Galaxy S
Müşteri hizmerleriyle konuş servise gönder. Telefonu servise göndermeden önce küçük bir kağıda sorunu detaylı olarak yaz ve kutunun içine koy.
Galaxy S
Yanlis yere yazdin hocam :)
0 Likes
Galaxy S
Pardon :) görmüştür
0 Likes
Galaxy S
Sende haklisin hocam en iyisi servise versin
0 Likes
kaa52im
Active Level 1
Galaxy S
Hocam servise göndermeden önce buraya yazdım ki başına gelen olduysa, veya çözümü olan bilgilenelim
0 Likes
Galaxy S
1 yıllık telefona hemen eskitme uygulamazlar herhalde diye düşünüyorum. Belki başka bir sorun vardır
0 Likes
kaa52im
Active Level 1
Galaxy S
Planlı eskitme için çok erken gibi aklıma gelmiyor değil mi ama
0 Likes
SonerA345G
Expert Level 1
Galaxy S
Arkadaşınızın telefonundaki Android sürümü ile sizin telefonunuzdaki farklı olabilir,onu kontrol edin
0 Likes