cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Mhmmd_A12
Active Level 3

User Statistics

  • 27 Likes
  • 7 Solutions

User Activity

Merhabalar,    Samsung Galaxy A12 cihazımda kamera aktif olduğunda kameradan hafif bir "tık" sesi geliyor. Yeni farkettim bugüne kadar böyle bir şey yoktu. Sorun teşkil eder mi?    İyi çalışmalar. 
Samsung A12 Ram Plus özelliği seçeneği 4 GB ile sınırlı kalmayıp bir iki GB seçenek daha eklenirse cihaz daha rahat çalışacaktır. Cihaz boştayken 2.5 GB yakın kullanım yapıyor. Yetkililer bunu değerlendirirse memnun olurum. Samsung Yetkililerinin müş...
Samsung A12 cihazımda Ram kullanımı boştayken 2.5 GB yakın kullanım yapıyor. Bu durum normal mi? Cihazda biraz yoğun kullanıma gidince çok çabuk takılma yapıyor. Ne yapmam gerekli? 
Telefona gelen güncellemelerden memnunum fakat cihazı yeniden başlatmalarda ekran kilidini açmadığımız sürece telefon başlatılmıyor bazen açmayı unutunca gelen mesajları vs. kaçırıyorum. Bu özelliğin sebebi nedir? Veya yeni güncellemelerle kaldırılma...
Merhaba;  Samsung Galaxy A12 cihazımda herhangi bir ağır işlem yapmadığım halde takılma sorunları yaşıyorum.    Teşekkürler. 
Followers