cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
pentagenist
Active Level 6

User Statistics

  • 142 Likes
  • 4 Solutions

User Activity

Tabletim olan SM-T720 modelinde güncellemeden sonra aşırı ısınma uyarısı verdi ve uygulamayı kapattı. Servise götürdük sorun düzeldi ama bu sefer de Samsung DeX modundayken aynı uyarıyı verdi ve yine uygulamayı kapattı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba,  Bugün Samsung un güncelleme konusundaki sıkıntısından bahsedeceğim. Samsung One UI 3 ü Aralık 2020 de yavaş yavaş yayınlamaya başladı şu an Mayıs 2021 deyiz ve birçok cihaz güncelleme almadı bir de bu güncelleme süreci Eylül'e kadar sürecek...
Size bu gönderide Samsung Türkiye'nin hatasından bahsetmek istiyorum. Hata olarak güncelleme konusundan bahsedeceğim. Cihazım olan Samsung Galaxy Tab s5e modelinin güncellemesi 20 Nisan'da dağıtıma çıktı. Fakat hem Smart Switch'den hem tabletimden ko...
Merhaba,  Samsung Members'ta gezinirken güncellemelerin smart switch üzerinden indirilebildiğini duydum. Fakat nasıl smart switch üzerinden güncelleme yükleneceğini bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba,  Checkfirm'de Samsung Galaxy Tab s5e (SM-T720) modelinin güncelleme durumuna baktığımda "Newfound Test Firmware" kısmına geldiğimde güncellediğim sürümün aynı özelliklerini görüyorum.              Bu konuda yardım edebilir misiniz?