cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
NAZİFN970F
Expert Level 5

User Statistics

  • 10148 Likes
  • 292 Solutions

User Activity

Geçen günlerde Galaxy Buds2 cihazı için Mayıs 2022 kodları ile yayınlanan güncellemeden sonra şimdi yeni bir güncelleme tekrar teste girdi. Haziran 2022 kodlarını taşıyan bu güncelleme haziran sonu veya temmuz başı gibi Türkiye'de yayınlanacaktır.   ...
An itibari ile Mayıs yaması yayınlanan Galaxy Tab s6 Lite cihazı için Haziran yaması testte girdi.Ben ve diğer Tab S6 Lite kullanıcılarına hayırlı olsun.
An itibari ile yazılım güncellemesi testte olan Galaxy Buds 2 cihazı için bu güncelleme Korede çıkmış bulunmaktadır. Yakın bir zamanda Türkiye'de de yayınlanacak   Ben ve diğer Galaxy Buds2 kullanıcılarına hayırlı olsun.          
An itibari ile Android 12 ile oluşan hataları düzelten ve performansı arttıran U takılı Mayıs 2022 yaması Tab S6 Lite cihazı için teste girdi.   Ben ve diğer Tab S6 Lite kullanıcılarına hayırlı olsun.        
Geçen gün Tab S6 Lite LTE model için çıkan Android 12 güncellemesi an itibari ile Wi-Fi model içinde yayınlandı. Aynı zamanda Tab S6 Wi-Fi içinde yayınlandı. Yakın bir zamanda Türkiyede de yayınlanacaktır. Ben ve diğer Galaxy S6 Lite kullanıcılarına ...