cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
S10Kullanıcısı
Active Level 6

User Statistics

  • 27 Likes
  • 2 Solutions

User Activity

Arkadaşlar telefon birden bire kendi kendine dokunmaya başladı şuan kendi dokunmuyor ama benim dokunmalarımın yarısını saymıyor bildirim panelini açamıyorum klavye vs normal olarak basmıyor 3 4 kere yeniden başlattım ekranı temizledim virüs taraması ...
Arkadaşlar iyi akşamlar, telefonumu hep sessizde veya titreşim modunda kullanıyorum. Fakat telefonu sesliye almadan sistem sesini açamıyorum bunun bir yolu var mıdır. İkisi neden ayrı çalışamıyor?
Herkese iyi akşamlar, arkadaşlar bir sorum olacak. Galaxy s10 cihazımın yaklaşık 2-3 hafta önce serviste batarya değişimi yapıldı. Değişim sonrası cihaza hard reset te atıldı ve sonrasında şarjım iyi gidiyor ama cihaz yavaş şarj olmaya başladı. Oriji...
Arkadaşlar vereceğim kodu galaxy store daki etkinliğe girerseniz uygulamalar için 50₺ kazanırsınız kendi kodunuzu da buraya yazarak kazanabilirsiniz benim kodum FVXQYK kendi kodunuzu da yazin yoruma lütfen.
Buds 2 kulaklığım temiz olmasına rağmen son sesi biraz azaldı ve yeterli olmuyor kalitesi güzel fakat son sez yeterli değil bir çözümü var mıdır 3. Parti ses yükseltme uygulamaları sorun yaratır mı zararı olur mu veya farklı bir yolu var mı acaba?  
Followers