cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
woodiemoodie
Active Level 5

User Statistics

  • 269 Likes
  • 1 Solutions

User Activity

6.1 güncellemesi ile gelen çeviri özelliğin de Türkçe dili tanımlanamadığı için artık herhangi bir şey okurken herhangi bir dilden Türkçeye çeviri yapamıyoruz ekstra uygulama gerekiyor. Türkçe dili gelmeyecekse bu çeviri özelliğinin eski haline getir...
Merhabalar. Galeriden bir görüntü paylaşmak istediğimde yıllar önce bir kere mail attığım kişiyi bile hala ilk sırada göstermeye devam ediyor ve bu kişiyi kısayolumdan silmenin bir yolu da yok maalesef. Gereğini yapmanızı rica ediyorum. 
Bu kadar stabil olamayan telefon görmedim sanırım. Şimdi de en sevdiğim özellik olan smart lock da kaydettiğim cihaz ve yerleri göremiyorum. Haliyle saat ile eşleşmiş olsa da evde kayıtlı konumumuda bulunuyor olsam da telefon kendisini full kilitliyo...
Merhabalar. Uzun süredir kullandığım s3frontier saatim bundan bir kaç ay önce aldığı güncelleme sonrası kasmaya başladı. Bu güncellemeyi geri alabilmek mümkün mü?
Dün çektiğim fotoğrafta saçma sapan bir Gökkuşağı çıkmıştı. Şimdi de deneme amaçlı geniş açı video çekeyim dedim ve bu oldu 藍藍藍  Kesinlikle iki içerikle de herhangi bir düzenleme girişimim yok.