cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
blntozdmir
Active Level 3

User Statistics

  • 32 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Merhaba arkadaşlar, başlıkta yazdığım gibi s pen ile kamera yaklaştırma önceden hareket ettirdiğimde tam zum yapıyordu şimdi ise 2 - 2 yaklaştırma yapıyor sorun benim telefonda mı yaksa sizde de böyle mi!! (Tel.S 23 U)  
Telefonum S23 ultra, daha önceki telefonumda kullandığım kablo ile android auto'ya bağlanıyordum telefona gelen bir güncellemeden (hangisi hatırlamıyorum) sonra yıllardır kullandığım kabloyu desteklemiyor uyarısı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim...
Merhaba, bugün saatimi yedekledikten sonra sıfırladım fakat geri yükleme kısmına gelince samsung account da bağlanmadı tekrar deneyin diyor defalarca denememe rağmen olmadı bilgisi olan varmı acaba? Teşekkürler 
Merhaba, yürüyüş sırasında rota uygulamasını açtığımda (GPX) dosyasını içe aktar sekmesi çıkıyor bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. Teşekkürler.              
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır buds 2 kulaklık kullanıyorum fakat konuştuğum kişiler (gürültü baskılama açık) olduğunda sesimin yankılı geldiğini söylüyorlar sizlerde böyle bir geri dönüşüm oluyormu?