cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
M51ciyim
Active Level 4

User Statistics

  • 105 Likes
  • 1 Solutions

User Activity

Merhaba, 2 gündür WhatsApptan mesaj yada arama geldiğinde bildirim sesi çıkmıyor sadece titreşim oluyor. Ayarlara baktım ama açık görünüyor. Nasıl düzeltebilirim?
Merhaba, telefonda aod açıkken WhatsApp, SMS geldiğinde bildirim olarak gözüküyor ve edge lighting aktif oluyor ama cevapsız arama olduğunda aodda görünmüyor. Ancak ekranı tamamen kilitten çıkartıp tekrar kapatınca görünüyor. Sebebi ne olabilir
Merhaba, konudan tamamen farklı bir konuda yardım rica ediyorum. Bu akşam telefonuma rehberimde kayıtlı çok yakın bir kişi tarafından "sağlık bakanlığı onaylı 2000 TL ödeme desteği" mesajı geldi. Mesajda da link vardı. Yanlışlıkla linke tıkladım ama ...
    Merhaba, dün Android 11 yükleyip telefonu sıfırladığımdan beri cihaz bakımından pile bakmak istediğimde kullanım özellikleri öğreniliyor diyor. Pil süresi vermiyor. Neden böyle?

Pil

Dün akşam telefonu şarja takıp saat 01.00 da %100 olarak çıkardım. Normalde 1,5 gün gidiyor. Yani yarın akşam takmam lazım ama bugün güncelleme, fabrika ayarlarına sıfırlama, ayarlar vs. Şuan %37. Sizce normal mi? Şarja bu akşam taksam sorun olur mu?