cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
SAMmembers
Active Level 9

User Statistics

  • 514 Likes
  • 16 Solutions

User Activity

Samsung 512 GB EVO Plus A2 V30 SD kartımda yazma sorunu var. Ne dosya silebiliyorum ne de ekleyebiliyorum. Sorunun ekran görüntüsünü ekte bırakıyorum. Sorunu hata raporu olarak gönderdim fakat yanıt gelmedi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.      
Bildiğindiz gibi S20 Ultra, S20+, S20, Note 20, N20 Ultra ve S20 FE 780F; 3 yıllık işletim sistemi güncelleme programına dahil ve bu 6 model Android 10 ile kutudan çıktı dolayısıyla Android 13'e kadar güncelleme alacak fakat burada ÖNEMLİ BİR PROBLEM...
Galaxy Watch 4 akıllı saatin alınmamama sebebi Türkiye'de çalışmayan fonksiyonlarıdır. EKG gibi Türkiye'de çalışmayan fonksiyonlar Türkiye'de çalışır hale getirilmelidir.
Ben arama yapmak istediğimde telefon mikrofon erişimini açsın, video kaydetmek istediğimde kamera erişimini otomatik olarak açsın ve işi bitince otomatik kapatsın istiyorum fakat Bixby Routines'de böyle bir özellik yok. Varsa yardımcı olabilir misini...
Normal Samsung ses kaydedicisi uygulamasından ses kaydı başlattığımda kulaklıklardaki mikrofonları kullanmak yerine telefondaki mikrofonu kullanıyor.   SES KAYDI GİRİŞİNİ NASIL KULAKLIKLARA AKTARABİLİRİM ?