cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
SilentUser
Active Level 3

User Statistics

  • 46 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Cihazımla 3. seneme gireceğim arada şarja takılı hâlde kullansam da oyunlardaki ufak fps düşüşleri dışında bir problem göremedim. Yine de tabloyu yorumlarsanız çok sevinirim..
6 GB RAM içij bu değerler normal mi? Diğer bir sorum ise işlemcinin sağlına ve stabil çalışıp çalışmadığına bakabileceğim bir bölüm var mı?    
Cihaz 2 yılına girmek üzere **bleep** ettiğiniz gibi çok **bleep** telefon ile uğraşan birisiyim. Sadece yorumunuzu alma amaçlı bunu paylaşıyorum bu değerler normal mi? Değilse pil değiştirmemi önerir misiniz? ya da RAM kullanımı ile ilgili bir tavsi...
Herhangi bir uygulama veya oyunu silmeden önce o uygulamanın verisini ve önbelleğini silmek telefon açısından daha mı verimli? Çünkü bazen silinen oyunlar veya uygulamalar obb ve data da boş yere dosya bırakabiliyor.
Telefonumun 4000Mah lık bir pil kapasitesi var. Ben gerek sabahları canlı derse girdiğimden gerek akşamları oyun oynadığımdan dolayı telefonu günde 2 kere şarj eden biriyim. 2 kere şarj etmem telefona ne kadar zarar verir ? ve bu yaptığım yüzünden ba...