cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
AlfredRaskolnikov
Active Level 1

User Statistics

  • 19 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

S22 yi 6 aydır kullanıyorum. Cihaz yüzde 5 e geldiğinde çok hızlı bir şekilde bataryayı tüketerek 5-6 içinde kapanıyor. Bu sorunu yaşayan var mı bu bir optimizasyon problemi mi ? 
Orjinal 25 w şarj cihazıyla şarj etmek istediğimde ufak bir harekette kablo yuvadan çıkıyor. 5 ay olmadı daha ama şarj girişinde bir sıkıntı var glb. Acaba diğer cihazlarda da aynı sıkıntı oluştu mu?
Merhaba,    Galaxy Watch 5 ile Google haritaları kullanmak istediğimi de seçtiğim lokasyondan sonra saat üstünde navisgasyon başaltılamıyor. Nasıl bir problem olabilir? 
Merhaba,    Buds2 Pro Kulaklığımı dün kullanmaya başladım. Eşleştirme sırasında en son güncellemeyi de yaptım. ANC-Ambient arasında konuşmaya başladığım andaki geçiş yaklaşık 2-3 saniye an itibariyle...   Böyle bir gecikmeyi sizlerde alıyor musunuz? ...
Merhaba, Galaxy watch 5 kullanıcısıyım. Bazı uygulamalarda örneğin google maps te giriş yaparken sesli yazmayı kullanmak istiyorum ancak sadece EN (UK) seçeneği altta çıkıyor. Ve söylediğim türkçe kelimeler anlaşılmıyor. Bu seçeneği nasıl Türkçe yapa...