cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
mehmet610
Active Level 2

User Statistics

  • 30 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

30 Haziran 2023 yani bugün gelen güncelleme ile telefonum kasmaya başladı. Bazı uygulamarda titrelemer mevcut. Yeniden başlattım ama değişen bir durum yok. Umarım düzelir.
One UI 5 güncellemesinden sonra telefonda ciddi kasılmalar meydana geldi. Özellikle Rehber, Mesajlar gibi ana uygulamalarda donmalar ve geç arama sonuçları gibi sorunlar oluşmaya başladı. Bu konuda yetkililerin bir an önce problemleri gidermesi gerek...
Mobil veriyi açınca 30 40 saniyede bağlanıyor. Fakat aç - kapa - aç yapınca hemen bağlanıyor. Farklı operatörlerde de aynı. Yani sorun cihaz bağlantısının ilk seferde gerçekleşmemesi. Bunun yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. İlgililerin bunu y...
Diğer cihaz üreticileri topluluk forumlarında fotoğraf yarışmaları düzenliyor. Samsung bu konuda çalışma yapmıyor. Bence topluluğuna sahip çıkmalı. Geride kalmamalı. 
Telefonun şarjını yüzde 85 seviyesinde sınırlamak ne kadar doğru? Bu özelliğin teknik anlamını açıklayabilecek var mı? Çoğu teknoloji forumunda yüzde 100 doldurup minimum yüzde 20 de takın diyorlar. Bu konuda yorumlarınızı almak isterim.