cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
ea1975
Active Level 4

User Statistics

  • 85 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Mart ayından beri s20 fe g780g 6 gb cihazı kullanıyorum. Oyun oynayan biri değilim. Birkaç uygulama ve whatsapp var.  Cihazı en az  5 sene  kullanmayı umuyorum. Android  güncellemelerine o kadar takılmıyorum. Zaten uygulamalar play store da güncellen...
İyi işitmediğim için insanları anlamakta zorlanıyorum. Telefonu da destek için kullanmayı düşündüm. Maksadım Türkçe cümleleri yazı olarak ekrana aktaracak bir yol bulmak. Bunun bir yolu var mı? s20 fe var. Teşekkürler.
S20 FE telefonda Facebook kullanmadığım halde Facebook servisleri çalışıyormuş. Dün uygulamaları incelerken gördüm. Sizde de var mı? Sistem uygulamalarında çıkıyor. Devre dışı bıraktım.  Az bir miktar katkısı oldu.  
S20 FE 6 gb lık model var. Güncellemeler yüklü. Telefon açılışta 2,4-2,5 gb boş bellek gösteriyor. Whatsap var açılışta. Daha sonrasında 2-2,3 gb arası bellek kalıyor. Sizde durum nasıl? 
S20 FE var. Ekran dışarda eski cihazın LCD ekranına göre daha zayıf gibi. Otomatik parlaklık açınca daha iyi okunuyor ancak bu sefer de AMOLED yanığından korkuyorum. Başka bir şey de ekran çabuk tozlanıyor eski cihaza göre. Sanki AMOLED ekran daha ço...
Followers