cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
info14
Active Level 3

User Statistics

  • 53 Likes
  • 0 Solutions

User Activity

Selamalar m31sde usb on to go özelliği var. Hangi (1tb -1.5-2 tb kapasiteli) yüksek kapasiteli hafıza ürününü tavsiye edersiniz ? Direk bağlantı yapıp sorunsuz kullanan var mı ?
  Bilinmeyen bir ses dosyası sürekli olarak ortaya çıkıyor, onu silmeyi, cep telefonumu yeniden başlatmayı denedim yine ortaya çıktı. Dosyalarım - ses dosyaları - music içinde 'au_uu_SzH34yR2' ve 0 sn ve 1,11 kb bilgisi olan var mı ? Virüs müdür ?

AOD

Merhabalar M 31s de always on display parlaklık ayarı nereden yapılıyor acaba ? Normal tel ekranına göre hep soluk kalıyor bazen parlaklaşıyor ama genelde hep soluk ekran (aod) (android 12)
Merhabalar acaba m31s de otg ile usb belleğe bağlantı yapmak için herhangi bir bağlantı aparatına ihtiyaç var mı ? Varsa kutu içerisinden çıkan bir aparat mı ?
Merhabalar bir sorum olacaktı acaba uygulamaların altında yazan örnekte olduğu gibi ( 12 sürümü ) Bende pek çok uygulamanın altında 12 sürümü yazıyor ne ifade ediyor acaba ? Bazılarında daha farklı ibareler var. Buradan bir uygulamanın virüs olup olm...