cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Members Sorunları

(Topic created on: 08-16-2021 04:17 PM)
171 Views
ciesebin
Active Level 6
Options
Samsung Members

Membersta ciddi sorunlar var yorum yazıyoruz gitmiyor,bildirim geliyor yorum yok,foto yüklüyoruz foto görünmüyor ,gönderi güncellemeye çalışıyoruz sunucu hatası diye hatayla karşılaşıyoruz.Kusura bakmayın bazı gönderilerde yorumum var ama cevap olarak gelen yorumu göremediğim cevap yazamıyorum umarım düzeltilir members uygulaması

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba ciesebin,

Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

7 Comments
01a65
Expert Level 2
Samsung Members
Merhaba
Saydığınız bütün sorunların aynısı bende de var Ve bu en son gelen ve bu en son gelen uygulamaya gelen güncellemeden kaynaklıdır uygulamaya yeni bir güncelleme getirmeleri gerekiyor çok hatalı çalışmaya başladı
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Yeni güncelleme ile alakasıda yok 1.5 ayı geçkin bu sorun var
01a65
Expert Level 2
Samsung Members
Abi sen öyle diyorsan Mutlaka öyledir ama Vallahi ben en son güncellediğim den belli Aynı sorun bende de var o yüzden o yorumu yapmıştım yanlış bir şey söylediysem kusuruma bakma ve yanlış yorum yaptıysam
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Sana öyle denk gelmiş olabilr o sorun , yok ya ne kuusu
Samsung Members
Şey bu arada size Alfa abi diye hitap edebilir miyim? (Kardeşim sözcüğü biraz garip geliyor da)
0 Likes
Samsung Members
Ayn ya. Members artık sıkmaya başladi.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba ciesebin,

Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD