cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Members Alman Topluluğu ve Samsung Türkçe Bixby Meselesi...

(Topic created on: 02-25-2022 08:00 PM)
402 Views
RoseGalaxyTabA8
Expert Level 2
Options
Samsung Members

Herkese merhaba sayın Samsung Forum Üyeleri. .. 

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek adına, Samsung sorunları ile daha yakın olmak ve yeni bir forum keşfetmek amacıyla Samsung Members Almanya Forumu hesabı açmış bulunmaktayım.. Bir sorunuz veya talepleriniz varsa lütfen bana bildirmeyi unutmayın. Ben sizlerden gelen soruları ve talepleri Samsung Alman topluluğuna ileteceğim ve bir cevap gelince de sizlerle paylaşacağım... 

image

Evet, daha fazla boş yapmadan asıl meselemiz olan Samsung Türkçe Bixby meselesine geçelim.. 

image

Biliyorsunuz ki, Samsung Bixby'i çıkartalı yıllar oldu.. Tüm dilleri aldı fakat yıllardan beri Türkçe dil almıyor... Kore'de çalışmalar devam ediyor diyorlar fakat maalesef bilgi vermediler.. 
Evet, Alman Topluluğunda Türkçe Bixby neden gelmiyor diye sordum.. 
Cevap şöyle;

image

Almanya'da Bixby'in Almanca alması 2 yıldan fazla sürmüştür. Yani sorun sadece bizim ülkemizde değil. Diğer ülkeler de bizim gibi imiş... 
Fakat bizim ülkemizde Samsung Türkiye'de bir sorun olduğunu düşünüyorum, çünkü 5 yıldan fazla zaman geçti... 
Kore'de Bixby Moderatörü de, araştırmalar devam ediyor diyor fakat nasıl bir araştırmaysa artık bilemiyorum.. 

Bence, 1 yıl felan daha beklemeliyiz.. İllaki gelecektir yani.. Herşey elinde sonunda bir sonuca bağlanacak.. 

(Lütfen destek için gönderimi beğenirseniz sevinirim.. Belki destek sayesinde modlar bizi dinlerler....) 

Not: Lütfen linçlemeyin. 

Gönderimi okuduğunuz için herkese teşekkür ederim... 

Saygılarımla. 

8 Comments
Samsung Members
Lütfen takipte kalınız, ilerleyen zamanlarda gelişmeler olursa forumda paylaşacağım..
Samsung Members
Umarı türkçe olur ya
Samsung Members
Umarım...
Samsung Members
Helal sana😊
Samsung Members
Teşekkürler 😊
IFEEMA
Active Level 5
Samsung Members
bixyb Türkçe gelmediği sürece benim için Çok büyük bir eksik. Umarım Türkiye musterilerini dikkate alırlar..
Samsung Members
Umarım.. Birlik olursak başaramayacağımız bir şey yoktur.. Samsung umarım bizi dikkate alır.....
faruk07
Active Level 7
Samsung Members
Boşuna türkçe arayışlarına girmeyin bence. Bixby dunya çapında (hele de google asistandan sonra) o kadar da rağbet görmüyor artık. Neden diye merak ediyorsanız ingilizceniz varsa bixby i deneyimleyip google asistanla karşılaştırarak ya da küçük bir araştırmayla anlayabilirsiniz.