cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

s20+ kamera ısınması

(Topic created on: 07-06-2020 06:11 PM)
65 Views
cananmin
Active Level 1
Options
Galaxy S

S20+ kullanıyorum 3-4 gün oldu. Kamerayi kullandığım zaman birkaç fotoğraf çektikten sonra ısınmaya başlıyor. Güncelleme ısınma sorununu çözmedi.

Bu sorunu yaşayan var mı? Telefonu geri göndermeli miyim? 
3 Comments
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba ben Nazif,

Telefonunuzun kamerası diğer telefonlara göre gerçekten iyi bir kamera o yüzden biraz daha güç harcıyor ve ısınıyor.Ama yazılım güncellemesi ile çözülebilir.

Ama siz yinede telefonu sıfırlayın.

Olmazsa fabrika ayarlarına dönün.

Oda olmazsa hard reset atın.

Bunları yaptıktan sonra sorunlarınız düzelecektir.

Düzelmezse samsung members üzerinden hata raporu gönderin.
0 Likes
cananmin
Active Level 1
Galaxy S
fabrika ayarlarına dönmek işe yaramadı.
Hard reset garantiyi etkilemez mi?
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Samsung_3k1l9Kh,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Telefon Bakımına git > Hata raporları  >  Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD