cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

root

(Topic created on: 07-06-2020 10:03 AM)
244 Views
Sinifl
Active Level 7
Options
Galaxy S

S9 plus cihazının garantisi bitti root atmak istiyorum bana avantajları neler ve nasil yapabilirim teşekkürler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
ben önermiyorum
bende root yaptim ama suan orjinal surume donup guncellemeleri almaya devam ediyorum
hiç te önermiyorum çok fazla durduruldu hatasi ile karsilasabilir pil hizli bitme telwfon kendini kapatma kasma donma gibi sorunlar yasama ihtimalin çok yüksek
root atarkende bir sorun cikabilir ve rootlarken cihazda hata cikio telefon bozulur ve açılmaz ve bu sorunu servis zor düzeltir
yani acıkcasi bu root islemi tehlikeli oldugu kadar sorunludur

View solution in context

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
cihaz stabil çalışıyor ise root a gerek yok bence
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
ben önermiyorum
bende root yaptim ama suan orjinal surume donup guncellemeleri almaya devam ediyorum
hiç te önermiyorum çok fazla durduruldu hatasi ile karsilasabilir pil hizli bitme telwfon kendini kapatma kasma donma gibi sorunlar yasama ihtimalin çok yüksek
root atarkende bir sorun cikabilir ve rootlarken cihazda hata cikio telefon bozulur ve açılmaz ve bu sorunu servis zor düzeltir
yani acıkcasi bu root islemi tehlikeli oldugu kadar sorunludur
Galaxy S
avantajlarini soruyorsanız root atmanızı önermiyorum.Ancak root ile kaldırılamayan sistem dosyalarını silebilirsiniz,ekstra telefonun görünüşünü değiştirebilirsiniz,işlemci hızını ayarlayabilirsiniz vs.
Galaxy S
arkadaşlar gerekli açıklamayı yapmışlar...
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy S
Cihazınızın performans ve stabilliğinden memnunsanız, ayrıca cihazınızın tasarımı gibi özelliklerinde değişiklik yapmak istemiyorsanız, cihazınıza bu işlemi uygulamanızı önermem. Bu işlemi yaparken yapacağınız bir hata cihazınızın bir daha açılmamasına ve gereksiz yere uğraşmanıza sebep olabilir.
enesmert
Active Level 7
Galaxy S
tasarımı mı bu işlemin cihazın tasarımıyla nasıl bi bağlantısı olacak acaba onu merak ettim ? rootla s20 sahibi falan mı olunuyo
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy S
Lütfen anlamadan yorum yapmayalım. Demek istediğim, cihazın arayüzü, ana ekranı, uygulamalar ekranı veya bildirimler gibi çeşitli şeyleri daha özgürce değiştirebiliyoruz bu işlem ile.