cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Pil

(Topic created on: 12-13-2023 04:46 PM)
210 Views
cggrr
Active Level 3
Options
Galaxy S

image

Dün gece 12 den önce %9 a düştüğünde şarja taktım 1 gibi şarjdan çıkardım bu süreleri gösteriyor sizce iyi mi?
13 Comments
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Hocam s21fe kullanıcıları olarak 5-6 saati zor görüyoruz bence gayet tadında :))
ScarletWitchx
Active Level 5
Galaxy S
S21 Fe ile 8 saati gördüm full 60 hz diğer taraftan wi fi bluetooth aod vs açık.
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Hocam ben kısarak kullanmayi sevmiyorum, ferrariye tüp taktirmak gibi...
ScarletWitchx
Active Level 5
Galaxy S
Ben de sevmem fakat neredeyse video izliyorum ve 120hz gerekli olmayan oyunlar oynuyorum o yüzden, adaptif olsaydı seçeneğini kullanırdım ama aod açık olduğu zaman gereksiz 120hz de kalması pili hızlı azaltıyor
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
Doğrudur sırf düz s21lerden farkı olsun diye adaptif koymadılar, s23 fe tuğlasında da yenilik diye koydular aynı apple'in yaptığı dolandırıcılıklar bunlar...
ScarletWitchx
Active Level 5
Galaxy S
Maalesef evet. Ve s23 fe'de gorilla glass 5 ne alaka alt modeli s21 fe bile victus koruma
s21fegang
Active Level 7
Galaxy S
E hocam bu işler böyle :)) Apple'da da en cok SE modelleri satar ama Apple onemsemezmiş gibi yapar en cok da SE'nin ekmeğini yer :) bence en iyi ve gerçek amiral gemisi s21fe. S24 fe'nin tasarımı güzel olursa ve işlemci 8 gen 2 olursa o zaman geçerim. Şimdilik pil haricinde s21 fe ile mutluyum zaten telefonu arama sosyal medya kamera dışında kullanan biri değilim o yüzden pilden şikayetim yok. S24 - 25 ya da yeni düzgün fe modeli çıkarsa ancak geçerim.
Kayra1881
Active Level 8
Galaxy S
Mükemmel👌🏻
A145FF
Active Level 6
Galaxy S
Nays🤡