cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra 6.1. Güncellemedn sonra pil tüketimi ve ısınma sorunu hiçbirşe6

(Topic created on: 05-09-2024 10:39 AM)
263 Views
atikurt6Not9S24ultra
Active Level 6
Options
Galaxy S
S 23 ultra güncellemeden sonra hiçbir şey yapmasam bile aşırı pil tüketimi gece bile bıraksan sabaha %13.15 şarjı bitiriyor ya note 9 da var bende bu kadar bir şey yok onda. yoğun ve çok olmasa da ısınma problemi
14 Comments
gizliyim
Active Level 3
Galaxy S
Gece kullanmadığın halde şarjı kendi kendine tüketiyorsa uçak modunu açmanı tavsiye ederim. Not! Uçak modu açıkken arama ve mesaj konusunda Siz birilerini arayamazsınız veya Birileri size ulaşamaz uçak modu açık olduğu sürece.
0 Likes
Galaxy S
Onu yapacağına kople kapatsın daha iyi şarjı bitmesin diye
Bu bir çözüm olamaz Samsung daha ne bekliyor acaba 2 ay oldu sorunu çözemediler
0 Likes
Galaxy S
A52s kullanıyorum onu uı 6.0 Android 14 yüklü herşey güncel.bazen %100 yapıp uyuyorum 6-10 saat kadar sonra uyanınca halen %100 de kalıyor
0 Likes
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
Telefonun yapısı böyle. Uçak modunda bile pil kaybı söz konusu ne yazık ki. Telefonun bu özelliği dışında kötü bir özelliği yok ama bu da insanı canından bezdiriyo. Durduk yere pil gidiyo. Bin kere hata raporu yolladım. Hiçbir şey değişmedi. Aksine daha da kötüye gidiyo.
Galaxy S
Yorumda yazdıgım gibi bugünün s23-24 ultrası gibi o zamanın amiral gemisi note 9 sıfır aldım aynı kombinasyonda kullanıyorum birisi üç beş arası s23 ultrada %13.15 arası güç kaybediyor ister uçak modu ister açık yazılımsal eksikler hatalar var
0 Likes
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
marka bu istediğini yapmamadıgı veya yapmadıgı için üretilen çözüm yolları bunlar🤗.Sen bilirsin,umarım beklediğin yazılım gelir ki benim paylastıgım arka plan yükü azaltma,ram ve işlemci kullanımını durdurma/azaltma,veri akışını sadece izin verilenlerin kullanımına açma ve bunlar cihazın donanımına etki etmiyor,cihaz yine aynı cihaz.bunları dene,faydası olur.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
0 Likes
Galaxy S
Sürüm düşürme mümkün mü?
Mesela 6.1 den 6.0 a dönme imkanı var mı?
Bilmediğim için soruyorum
Garanti dışı kalır mı?
Yapıldığı taktir de ne gibi sorunlar ile karşılaşabiliriz?
0 Likes
Galaxy S
Sürüm düşürmeyi güvenlik ilkesini değiştiriyorlar onun için mümkün olmuyor bazen
0 Likes
Galaxy S
Biraz açabilir misiniz?
Ne gibi problemler ile karşı karşıya kalabiliriz ?
0 Likes