cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme 6.1

(Topic created on: 12-13-2023 06:09 PM)
619 Views
sss23
Active Level 6
Options
Galaxy S

Merhaba bu yeni gelecek olan güncellemede özelikler çocuklar için falan mı geliyor ne bu kardeşim yok resim yok duvar kağıdı özelliği ne yapayım ben bu özelikleri iyileştirme olması gerek donanımsal yenilikler kameralar da yenilikler iykestirmeler olması gerek. Bakın iphone öyle bir güncelleme yapıyor ki telefon bir üst modele çıkıyor özelikleri şunlar 

iOS 17.2 ile gelen yenilikler

• Yeni Günlük (Journal uygulaması
  • iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max Eylem düğmesi için Çeviri seçeneği
  • iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max için uzamsal video kaydı
  • iPhone 15 Pro’lar için telefoto kameranın odaklama hızını iyileştirir
  • Mesajlarda konuşmalara çıkartma ekleme, Memoji güncellemeleri, iletişim Anahtarı Doğrulaması
  • Hava durumu güncellemeleri ve yeni widget görünümleri
  • Siri ile sağlık uygulaması verilerine erişme
  • AirDrop iyileştirmeleri
  • Yeni Dijital Saat araç takımı
  • Gelişmiş otomatik doldurma
  • Yeni klavye düzenleri
  • iPhone 13 ve 14 modelleri için Qi2 şarj cihazı desteği
  • Bazı araçlarda kablosuz şarjı engelleyen bir sorunu giderir
23 Comments
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
One UI 6.1 in kamera içinde geliştirilmeleri mevcut değerli kardeşim fâkât guncellemenin olayı yapay zeka olduğu için daha çok duvar kağıtları ön plana çıkıyor ama sitemlerinizin bazılarında haklı olduğunuzu söylemek isterim.
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Kamera için neler olacak biliyormusunuz peki yeni porte modları falan
0 Likes
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Benim One UI 6.1 V1 postumdan görüntü, kısaca kamera dan çekilen fotolar sosyal ağlarda optimize iken şimdi sıra video boyutuna geçtiği belirtiliyor.1702480909744.jpg
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
İnstagramda o zaman kalite düşmeyecek yani ios gibi
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Zaten kendi kameradan FHD 30 olarak çektiğin video şuan bile instagram içinde yüksek kalitede yükle açtıysan düşmüyor hatta benim ismimi arat tam şuan instagram attığım hikayeye bak derim anlarsın :)
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Evet açık o bende
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Tamam instagram kamerasından yükleme yapma kendi kameradan çekim yap FHD 30 yüksek bit oto fps kapalı ve galeriden yükle instagram olay bu!
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Evet bende öyle yapıyorum
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
O zaman kalite kaybı olamaz, attığın hikaye ilk anda instagram dan dolayı düşsede anında yüksek kaliteye ulaşıyor ben ve sorunsuz kullanıyorum galaxy s23