cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme 6.1

(Topic created on: 12-13-2023 06:09 PM)
623 Views
sss23
Active Level 6
Options
Galaxy S

Merhaba bu yeni gelecek olan güncellemede özelikler çocuklar için falan mı geliyor ne bu kardeşim yok resim yok duvar kağıdı özelliği ne yapayım ben bu özelikleri iyileştirme olması gerek donanımsal yenilikler kameralar da yenilikler iykestirmeler olması gerek. Bakın iphone öyle bir güncelleme yapıyor ki telefon bir üst modele çıkıyor özelikleri şunlar 

iOS 17.2 ile gelen yenilikler

• Yeni Günlük (Journal uygulaması
  • iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max Eylem düğmesi için Çeviri seçeneği
  • iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max için uzamsal video kaydı
  • iPhone 15 Pro’lar için telefoto kameranın odaklama hızını iyileştirir
  • Mesajlarda konuşmalara çıkartma ekleme, Memoji güncellemeleri, iletişim Anahtarı Doğrulaması
  • Hava durumu güncellemeleri ve yeni widget görünümleri
  • Siri ile sağlık uygulaması verilerine erişme
  • AirDrop iyileştirmeleri
  • Yeni Dijital Saat araç takımı
  • Gelişmiş otomatik doldurma
  • Yeni klavye düzenleri
  • iPhone 13 ve 14 modelleri için Qi2 şarj cihazı desteği
  • Bazı araçlarda kablosuz şarjı engelleyen bir sorunu giderir
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
One ui 6.1 6.0'göre daha sağlam bir güncelleme olucak bana göre
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Zaten amacı o yönde her guncellemenin takip ediyoruz:)
Galaxy S
Ios olmazsa bile her zaman adı geçiyor 12 pro kullanıyorum gerçekten çok iyi usim gereği s23 de var
0 Likes
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Yani videolarda daha da optimize olacak hem galeri de hemde sosyal ağlarda ama şu var ki her model için olacağı bilirsin şuan için S24 23 ve 22 ön planda ve 21 içinde çalışmalar olduğu belirtiliyor
Hehahe
Active Level 5
Galaxy S
Sadece duvar kağıdı demek haksızlık oluyor. Yapay zeka ile fotoğraf sahnelerinde nesnelerin yerini değiştirme ve bir fotoğrafı sınırlarının ötesine genişletme özelliği oldukca önemli bir geliştirme. Samsung notesta aiden nasibini alacak. Bunlar bile yeni sürüm için oldukça yeterli özellikler bence ki daha voice focus ve daha detaylandırırmış pil koruması gibi özellikler de var
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Tamam işte bende kendi daha önce paylaştığım postun ekran görüntüsünü ekledim ve hatta daha evvel bu güncelleme ile ilgili bir konferans takibim oldu
Hehahe
Active Level 5
Galaxy S
Ben bunu yazarken sadece ilk yorumunuzu gördüm. Yeni yazdıklarınız yüklenmemişti bana.
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Olsun anlıyorum teşekkür ederim yinede bilgi verdiğiniz için:)
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Tümünü detaylıca paylaştım zaten kardeşim eyvallah yazdığın için:)