cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 wifi kopma sorunu

(Topic created on: 09-27-2023 08:07 AM)
50 Views
Anarchyy
Active Level 4
Options
Galaxy S

 Wifide **bleep** **bleep** kopmalar yaşıyodum. Modem ayarlarımı düzelttim yeni gelen güncelleme ile bağlantım daha düzgün çalışıyor kopmalar azaldı yazılım kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. 5-6 aydır kullandığım telefonumdan tek sıkıntım bu oldu ama samsung ekosisteminin tam oturduğunu düşünmüyorum. galaxy buds 2 pro nun tv telefon geçişleri, tv telefon bağlantısındaki koplardan. Saatin uyku modunun işlevsiz olduğu yada kullanamadığım vesair eleştirilebilecek birçok eksik yanı var umarım ileride bunları düzeltilir.

1 Comment
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Anarchyy,

 

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

 

Yaşadığınız durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Teşekkürler.
MOD