cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra wifi bağlanıp kopma sorunu

(Topic created on: yesterday)
49 Views
Ssemihh
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

S23 ultra kullanıyorum wifi bağlanıp geri atıyor.Yaşayan varsa ve çözüm bulan varsa yardımcı olabilir mi ?

2 Comments
ahmed_turğut
Active Level 6
Galaxy S
Ayarlar genel yönetim sıfırla ağ ayarlarını sıfırla yapın. Sorun düzelmesse telefonu yeniden başlatın. Sorun yine düzelmesse internet hangi operatöre bağlıysa onun müşteri hizmetleri ile iletişime geçin belki internet kaynaklı bir sorundur. Internet kaynaklı bir sorun değilse
Durumu uzaktan erişim ile kontrol ettirin. Samsung müşteri hizmetlerini arayın kayıt oluşturun cihazı incelesinler. 4447711
0 Likes
Turuncu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Ssemihh,

Yaşadığınız duruma yönelik aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz:

• Menü > Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla menüsünü seçiniz. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Modeminizi yeniden başlatmayı ve farklı Wi-Fi ağlarında bağlanmayı deneyiniz.

Yaşadığınız durum devam ederse; cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. 

Bu işlemleri denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine ve yedeklemelerin görselli anlatımlarına, aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 
https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes