cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 Isınma Problemi

(Topic created on: 05-05-2021 05:00 PM)
361 Views
mehmetxxw
Active Level 2
Options
Galaxy S

Telefonun parlaklığı %50 ve kullanım sürem arada sosyal medya olmasına rağmen ısınıyor

1 Solution


Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba mehmetxxw,

 

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

 

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

 

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis bilgileri için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
23 Comments
Galaxy S
Çoğu kimse yaşıyor işlemci ve yazılımın tam optimize olmayışından dolayı
mehmetxxw
Active Level 2
Galaxy S
Anladım. Cözümü yok sanırım
0 Likes
Galaxy S
Ne yazık ki
0 Likes
mehmetxxw
Active Level 2
Galaxy S
Sizce telefonu satıp s21 alsam mantıklı mı
0 Likes
Galaxy S
Ben iphone alırdım androide güvenimi yitirdim her bir cephede ayrı sıkıntılar var
0 Likes
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
Yenimi aldın knk değiştirebiliyorsan degististir bu telefon bi bQka yaramıyor oyun oynarken elim hayvan gibi terliyor ve ekran dokumatigi ter yüzünden sapıtıyor kendi kendine biryerlere dokunuyo ekran bi anda kendi kendine sola sağa gidip duruyor sıcaklık yüzünden fps droplarida var daha ne diyeyim amiral gemisi telefon diye aliyon istediğini karşılayamıyor bosver git değiştir veya para ni geri al
0 Likes
mehmetxxw
Active Level 2
Galaxy S
Sanırım paramı geri alamam vatan bilgisayardan aldım 14 günlük iade hakkım bitti , Isınmadan dolayı servise götürsem ne yapabilirler orası ayrı bir durum böyle kaldım tek çözümü zarar ile satmak olacak acaba s21 de ısınma sorunu var mı
0 Likes
ŞATO
Active Level 7
Galaxy S
S 21 de exynos sen samsungu bosver duzelmez kendi ülkesinde bile snapdragon satıyor bize gelince exynos veriyorlar adamlar bile kendi islemcisinin biseye yaramayacağını biliyor ki kendi ülkesinde snapdragon satıyor kendileri bile exynos kullanmıyor bize itiyor kötü chip seti şimdi iphone olsaydı bende bikere bile hata raporu gondermezdim eminim keşke iphone alaydimda bunu almasaydım bendede s20 vqr
0 Likes
mehmetxxw
Active Level 2
Galaxy S
İos da kapalı işletim sistemi var sıkıntı alsam en az 256Gb olani almam lazim suan bile 110Gb dolmuş bende, Bluetooth , müzik , iTunes ile uğraş dur kararsızlık var gibi siz iphone mi geçmeyi düşünüyorsunuz
0 Likes