cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S20 Isınma Problemi

(Topic created on: 05-01-2021 02:33 PM)
234 Views
NateVakers
Beginner Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba , yaklaşık 3 hafta önce almış olduğum S20 model telefonda 4-5 dakika kamera kullanımı sonrasında yaklaşık 46 47 derecelik bir ısınma meydana geliyor.Members uygulamasından rapor oluşturdum fakat daha önce bu sorunu yaşayıp çözüme kavuşturan varsa bilgi verebilir mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba NateVakers,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis hizmetimizin detayları hakkında, 4447711 numaralı Samsung çağrı merkezi numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz veya Canlı sohbet kanalızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Galaxy S
Sorun yazılımsal gibi duruyor canlı desteğe bağlandınız mı
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Değil.
İşlemciden kaynaklı ve kronik.
Sorun düzeltilemiyor.
Exynos 990 sorunu
NateVakers
Beginner Level 3
Galaxy S
Evet herkes yaşıyor bu sorunu iade kabul ediyorlar mı acaba
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Deneyin ama etmeme ihtimali var
0 Likes
Ex990D
Active Level 7
Galaxy S
Ben iade denedim etmediler onarım da yapmadılar 49 dereceye çıktı kanıtladım yine de sorun yok dediler. Aslında bütün cihazlar sorunlu ancak hepsine değişim yapmak istemedikleri için sorun yok diyorlar
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba NateVakers,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis hizmetimizin detayları hakkında, 4447711 numaralı Samsung çağrı merkezi numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz veya Canlı sohbet kanalızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

Teşekkürler.
MOD

0 Likes