cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonum sürekli yeniden başlatıyor

(Topic created on: 06-10-2023 01:22 PM)
476 Views
karub
Active Level 1
Options
Galaxy M

Samsung m31 kullanıyorum. Son 15 gündür telefonumu yeniden başlatıp duruyor. Veya açılış ekranında takılı kalıyor. Ne yapmam lazım?

9 Comments
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Telefonunuz kaç yıllık? Bataryadan şüphe duyuyorum da ondan sordum bu soruyu. Bu soruyu yanıtlarsanız size daha iyi yardımcı olabilirim.
0 Likes
karub
Active Level 1
Galaxy M
1.5 yıllık bataryam normal gibi duruyor.
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy M
Cihaz Bakımını aç fotodaki işlemi yapScreenshot_20230610_103526_Device care.jpg
0 Likes
karub
Active Level 1
Galaxy M
Kapalı zaten
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy M
o çözüm olmazsa Ayarlar, Sıfırla, bunları dene. Bu da çözüm olmazsa format fabrika ayarlarına sıfırla Ama önce yedeklerini aldı rehber yedeği ve diğer bütün bilgilerini. SD kartlı ise oraya, Drivera, Samsung Clouda yedek alabilirsin Screenshot_20230610_103410_Settings.jpg
0 Likes
karub
Active Level 1
Galaxy M
Tamamdır teşekkürler
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy M
Merhaba

İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, SIM kartı ve hafıza kartını çıkartınız.

Daha sonra; Ayarlar>Genel Yönetim>Sıfırla>"Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Sorunun devamı hâlinde, cihazınızın kontrol edilebilmesi için, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakınınızdaki Samsung Yetkili Servis merkezini ziyaret ediniz.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek ve konu hakkında bilgi edinebilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler iyi günler dilerim
karub
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkürler. Deneyeceğim
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy M
S21 serisinde Avrupa'da yayımlanan ilk Mayıs ayı güncellemesinde de aynı sorun vardı . Sonra ikinci bir Mayıs yaması ile duzelttiler . Yakın zamanda Samsung tr serverine ilk Mayıs guncellemesink getirdi ve onda da aynı problem var . Sizin ve diğer kullanıcıların dediklerini göze alırsak demekki bir çok cihazın Mayıs yamasinda yeniden başlatma sorunu var . Ve avupadaki s21'un durumuni göz önüne alırsak demek oluyor ki yeniden başlatma sorunu yaşayan cihazlara 2.bir Mayıs güncellemesi verilecek veya bir sonraki yamada duzeltilecek.
Yani korkmayın cihazınızın bir problemi yok :)
0 Likes