cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy M21 YARDIM

(Topic created on: 02-27-2022 03:24 PM)
258 Views
Rengarenk
Active Level 1
Options
Galaxy M
2 sorunum var. Birincisi telefonum sıkça donuyor ve birden kendini yeniden başlatıyor.. Bu neden oluyor bilmiyorum nasıl çözebilirim? İkincisi fotoğraf çekerken deklanşör sesi dediğimiz "çıkırt" diye ses geliyor bunu sistem sesini kapatmadan yada bildirim sesini kapatmadan sadece kamera sesini nasıl kapatabilirim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

En sağda ki sesi yani sistem sesini komple kısman yeterlidir

GFB_yesi_0-1645978699859.jpeg

telefonun donma sorunuyla ilgili hata raporu gönderebilirsin. 

View solution in context

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Yeniden kapanıp açılma sorunu ile ilgili olarak cihazı sıfırlaması öneriyorum sıfırlamadan önce verileri yedeklemeyi unutmayın uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasına tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın onaylayın cihazı sıfırlamanız ara beni Eğer Sorun devam ederse bu seferde garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir
Rengarenk
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkür ederim umarım sıfırlama ile çözülür.. Yedek almak ayrı bir dert ya :(
user2453
Active Level 3
Galaxy M
Yedek alırken dikkat edin clouds da yedek aldığınızda fotoğraflar tam yedeklenemiyor ve bazı şeyleri kurtaramıyorsunuz
Rengarenk
Active Level 1
Galaxy M
Direk bilgisayara atcam fotoğrafları riske giremem
SamsungA72im
Active Level 5
Galaxy M
Öncelikle güncelleme var mı diye bak sonra ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ama ayarlarına dön değil en üstte tüm ayarları sıfırla var Ona bir bas Galaxy Store güncellemelerini kontrol et
Rengarenk
Active Level 1
Galaxy M
Tamam teşekkürler
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

En sağda ki sesi yani sistem sesini komple kısman yeterlidir

GFB_yesi_0-1645978699859.jpeg

telefonun donma sorunuyla ilgili hata raporu gönderebilirsin.