cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sim kart hatası

(Topic created on: 02-28-2023 04:07 PM)
140 Views
PASSAT01
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Merhabalar arkadaşlar 2020 m31 telefonum son 2 haftadır sim kart görmeyen kendi kendine düzeliyor bazende yeniden başlatmam gerekiyor başına gelen varsa yolunu bana anlatabilir mi ardım bekliyorum

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
buradan da yardım alabilirsin ve telefonu kapattıktan sonra bi 5 dk bekle geri aç olmazsa simi çıkar tepsiyi geri tak kapat 5dk sonra açıp simi tekrar tak
PASSAT01
Beginner Level 4
Galaxy M
Dediğin i yaptım ama yine oluyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
inan bilmiyorum
fatihtugrul
Active Level 2
Galaxy M
Patladım SKEKALSMELWMSKWKWKWKWLWSKS
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
resmini atacaktım da silerlerdi herhalde ban görmedim
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba PASSAT01,

 

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > SIM kart" bölümünden test ettiğinizde donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, farklı bir sim kartı ile tekrar kontrol ediniz. Yaşadığınız durum devam ederse, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.


2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD