cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by  Anonymous    in  Galaxy A

One Ui ana ekranını güncellemeden önce animasyonlar çok güzeldi güncelledikten sonra animasyonlar birden kayboldu ne yapabilirim böyle çok kötü... View Post

Plutonn-video-1705134857582
Posted by      in  Galaxy A

Herkese merhaba arkadaşlar umarım iyisinizdir. Problemim şu sesli aramada hoparlöre alıp görüşme yaptığım da bile karşı taraftan sesin gelmiyor vs... View Post

Merhabalar members üyeleri iyi geceler.elimde samsung a54 ve galaxy watch 5 var.ikisi arasinda ayni wifi üzerinden uzak baglanti yapabiliriyorum herey... View Post

Arkadaslar selam ben yukarida buluetooth olan yerde mesela mobil veri olmasini istiyorum bunu ozellestirme yapabiliyor muyum yoksa sabit surekli onlar... View Post

Arkadaşlar bir haftalık a24 cihazimda ısınma sorunu mevcut normal mi. Yetkililer normal görüyor ama eski telefonum da dünya kadar uygulama vardı... View Post

A35 almıştım iki gün önce. büyük ve malzeme kalitesi hoşuma gitmedi 23 ay garantisi olan a54 ile kafa kafaya takas ettim bidaha görmeden cihaz almam... View Post

İnternette gezinme, video izleme, müzik dinleme, members'a girme, bazen Granny oyunu serisi oynama ve yaklaşık %30 parlaklık seviyesiyle tam... View Post