iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Topluluk Etkinliği

Filter
Filter:
Gönderen      içinde  Galaxy A

Merhaba daha 1 aylık samsung A33 telefonumun mikrofonu durduk yere cizirdiyor kimseyle gorusemiyorum bana nasıl yardımcı olursunuz Gönderiyi Göster

Herkese merhabalar, sizce bu RAM yeterli olur mu? Yani bu RAM kullandığım uygulaamlar için normal mi, Günlük uygulamalar ve beş altı tane oyunum... Gönderiyi Göster

Güncelleme geldi mi ? Ben android 10 kullandığım icin bilmiyom       Gönderiyi Göster

Merhaba arkadaşlar telefona zedge uygulamasını indiriyorum üstüne tıklıyorum açıldıktan 5 sn sonra geri atıyor.A33 telefonu olanlar deneyebilir mi ? Gönderiyi Göster

Selamın Aleyküm a73 telefonumu hangi ram (4 gb,6 gb,8 gb) de kullanmam gerek hem telefondan iyi performans almak ama telefonuda yormamak adına... Gönderiyi Göster

Merhaba samsung a71 sarj kablosu nerden alabilirim sanirim orjinalı 400 tl      Gönderiyi Göster

Merhaba wifi sorun yaşıyorum arkadaş wifi paylaşım açıyor bağlamaya çalışıyorum ama bir türlü bağlamıyor şifre doğru ama ağ hatası yazıyor      Gönderiyi Göster

Merhaba dostlar a53 için şuan ki android 13 sürümü hakkında bilgi verirmisiniz pil, hiz kamera, ısınma hakkında bilgi verirmisiniz güncellemeye değer... Gönderiyi Göster