cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Wi-fi Araması, Samsung Galaxy A21s

(Topic created on: 05-19-2021 10:42 PM)
271 Views
Ibrahım
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar geçen gün wi-fi aramasını bildirim panelinden özelliği kapattım sadece hat üzerinden kapatmadım sonra bir süre öyle kullandım bugün tekrar açtım kullanmak yani birini aramak istediğimde direkt arama sonlandırıldı diyor sonra hattım Bimcell bu arada hat üzerinden kapatırdım bu arada bilgi olsun Bimcell kullanan arkadaşlara Bimcell, Türk Telekom ile anlaşmalı yani Google Play Store'den Online İşlemleri yükleyip kalan kullanımlarınızı falan her işinizi gerçekleştirebilirsiniz neyse devam edeyim hat üzerinden yani uygulamadan wi-fi aramasını kapattım tekrar açtım yine aynı birini aramak istediğimde daha çalmadan arama sonlandırıldı diyor kapatıp açtıktan sonra telefonu yeniden başlattım bu arada.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi günler.
29 Comments
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Evet
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Nasıl oluyor o rica etsem bu attığım ekran görüntüsündeki yeri atarmısın?
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Bunları takip et 20210519_214832_12523.jpg20210519_214728.png20210519_214804.pngScreenshot_20210519-214859_Samsung Members.png
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
VoLTE yerine HD+¹ yazmalı
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Evet o wi-fi kapatınca yazıyor.
0 Likes
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Biliyorum kardeşim bunları sen benim derdimi anladın mı ki? Açık volte wi-fi araması falan ama birini aramak istediğimde direkt arama sonlandırıldı diyor.
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Tercih edilen ağ tercihlerini denedinmi ikisinide denediysen yazılımsal sorun olabilir bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Yok ikisinide denemedim ben bundâ kullanıyorum diğerinin ne olduğunu bile bilmiyorum diğeri ne oluyor?Screenshot_20210519-213741_Wi-Fi Calling.jpg
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ibrahım,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes