cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Wi-fi Araması, Samsung Galaxy A21s

(Topic created on: 05-19-2021 05:40 PM)
612 Views
Ibrahım
Active Level 10
Options
Galaxy A

Arkadaşlar geçen gün wi-fi aramasını bildirim panelinden özelliği kapattım sadece hat üzerinden kapatmadım sonra bir süre öyle kullandım bugün tekrar açtım kullanmak yani birini aramak istediğimde direkt arama sonlandırıldı diyor sonra hattım Bimcell bu arada hat üzerinden kapatırdım bu arada bilgi olsun Bimcell kullanan arkadaşlara Bimcell, Türk Telekom ile anlaşmalı yani Google Play Store'den Online İşlemleri yükleyip kalan kullanımlarınızı falan her işinizi gerçekleştirebilirsiniz neyse devam edeyim hat üzerinden yani uygulamadan wi-fi aramasını kapattım tekrar açtım yine aynı birini aramak istediğimde daha çalmadan arama sonlandırıldı diyor kapatıp açtıktan sonra telefonu yeniden başlattım bu arada.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi günler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ibrahım,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
29 Comments
Galaxy A
Sanada iyi günler öncellikle bildirim panelinde gözüküyormu
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Evet dediğim gibi bildirim panelinden kapatmıştım tekrar açtığımda birini aramak istediğimde direkt arama sonlandırıldı diyor bu arada wi-fi her zaman bağlıyım ve baya iyi çekiyor.
0 Likes
Galaxy A
Kullanabiliyorsan sorun yok
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
İşte kullanamıyorum o yüzden açtım zaten konuyu birini aramak istediğimde direkt arama sonlandırıldı diyor çalmıyor bile.
0 Likes
Galaxy A
O zaman bilemiyorum başkaların cevabı da önemli
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Olsun teşekkür ederim yinede yardımcı olmak istediğiniz için.
0 Likes
Galaxy A
Rica ederim ne demek
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Bak resimde göründüğü gibi üstte wi-fi araması işareti de var.Screenshot_20210519-175421_One UI Home.jpg
0 Likes
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Kardeşlerim yok mu bunu bilen?
0 Likes