cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 ÖN KAMERA DONMA SORUNU

(Topic created on: 08-24-2020 06:40 PM)
838 Views
SRHT
Active Level 1
Options
Galaxy A

Evet arkadaşlar varmı bu sorunu benim gibi aranızda yaşanan

Ön kamera 32 mp de selfie çekim yaptığımda kamera donuyor ana ekrana dönüp yeniden girmem gerekiyor ya da mod değiştirip canlı odak moduna aldığımda geri döndüğümde bu sefer de ekran kırmızıya dönüyor.
Uygulamadan verileri silip yeniden yaptım düzelmedi
Kamera ayarlarından fabrika ayarlarına geri dönüm gene düzelmedi yapılması gereken ne varsa yaptım düzelmiyor
32 mp de selfie çekim yaptığımda kamera donuyor
Ön kamera da donmuş haldeyken örneğin canlı moda geçip yeniden normal ön kamera moduna aldığımda bu sefer ekran kırmızı oluyor 

image

image

8 Comments
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Yazılımsal bir hata ise gelecek güncellemeler ile düzelicektir.

Onun dışında Samsung Members üzerinden yazılımın incelenmesi için, hata raporu gönderin. Gerekli kontrol için Smart Tutor uygulaması ile uzaktan erişim destek alabilirsiniz.

Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Selam Dostum,

Bu sorun yazılımsal bir sorun ve büyük bir sorun.

Samsung bunun farkındadır buyuk ihtimal yeni bir güncelleme ile düzeleceğini umuyorum.

Yeni guncelleme iseteste girmiş bulunmakta.

Sizin yapmanız gereken samsung members uzerinden hata raporu gondermek ve samsung tutor uygulaması ile telefonunuU uzaktan kontrol ettirmek.

Ve gelecek guncellemeleri beklemek.

Insallah sorununuz en kısa zamanda çözülür.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
merhaba kardeşim A71 kullanıyorum maalesef bende de öyle. 2.1 geldikten sonra oldu düzeltme güncellemesi gelecektir..
malikks
Active Level 6
Galaxy A
benimde öyle oluyor maalesef a 71 kökten sıkıntılı şarjdan tut kameraya kadar kamerası zaten çok yakın çekiyor
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
geniş açı yapmak gerekir selfie'lerde
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
cihazinizda uygulamara girip system uygulamardan camera ile alakalı uygulama isimlerini yazabilirmisiniz?
çünkü samsung camera içindeki modlarin yeni guncellemeleri mevcut.indirip kuracağız sorunlarınız çözüleceğine eminim
SRHT
Active Level 1
Galaxy A
arkadaşlar umarım düzelir gerçekten ama şu anki durumda smart tutor üzerinden yapılan formatlarda sonuç alamadım ve hala telefonum donma sorunu yaşıyor sanırım telefonu bir de yetkili servise götüreceğim
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SRHT,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünümKonu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.

MOD​​

0 Likes