cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52

(Topic created on: 03-19-2022 01:52 PM)
123 Views
manchildean
Active Level 1
Options
Galaxy A

Herkese merhaba, A52 kullanıcısıyım bazen parmak okuma sensörü, bazende ekrana dokunduğumda algılamama gibi kararsız tepkiler veriyor telefon. Bu tür sorun yaşayan başka kimse var mı yoksa ekran koruyucusundan kaynaklı mı anlayamadım. Bu sorunu 4-5 kez yaşadım. Şimdiden Herkese teşekkürler. 

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba.
Cihazınızın ekranının camında herhangi bir koruma cam ve benzeri gibi bir şey takılı ise koruma cam bunu cihazınızın ekranından kaldırın çekin koruma camı kaldırmanıza rağmen Sorun devam ederse verilerinizi yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın sorun yine devam ederse cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir
0 Likes
manchildean
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim, deneyeceğim
0 Likes
Muddipee
Active Level 4
Galaxy A
Parmak izi ekran koruyucusundan sonra çalışmıyor tekrar parmak izi eklemek lazım okuyor ama temassızlığı bilmiyom o da ekran koruyucusuyla alakalı olabilir bilmiyom ben 32 kullanıcısıyım sadece parmak izinde sıkıntı yaşadım temassızlıkdan değil
0 Likes
manchildean
Active Level 1
Galaxy A
Anladım, teşekkür ederim
0 Likes
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
Zore nin nano koruyucusu var bende. (Cam değil) bir kere olsun algilamamama durumu yaşamadım. Hatta yanlışlıkla dokunmaları bile algılıyor diyebilirim :)
0 Likes
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
Cihazı yeniden başlattınız mı? Eğer sorun bundan kaynaklı değilse cihazı en güncel sürüme güncelleyin. Eğer sorun devam ediyorsa parmak izini silip tekrar parmak izinizi eklemeyi deneyin.
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba manchildean,

 

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

 

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes