cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung u neden tercih ediyorsunuz?

(Topic created on: 03-19-2022 11:41 AM)
298 Views
fatihkuzen
Active Level 7
Options
Galaxy A

İlk ben  yazayım.  Yazılım kaliteli olmasi ve aksesuarlarınin  bol ve ulaşımı kolay olması en onemli tercih sebebim.  Sonrasında güncelleme desteği,  kamera kalitesi, ekran kalitesi gibi donanımsal üstünlükleri olması. 

13 Comments
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Param malum markaya yetmediği için
Galaxy A
One ui i çok beğeniyorum kaliteli kamerası çok guzel s serisi kullaniyorum
CanerrA32
Active Level 7
Galaxy A
Fiyat performans dicemde 5000 lira olan telefonumun klavyesi kasıyor 😂😂 ama iyi telefonlar samsunglar
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet ya, klavye sorunlu
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Bende klavye kasmıyor
Galaxy A
Ekran kalitesi yazılım kalitesi ve kullanisliligi kamera kalitesi yeterli bence
20fe
Active Level 8
Galaxy A
J7 prime kullanıyodum onda herhangi takılma yoktu tabi son zamanlarda kasıyodu haliyle 5 yaşındaydı telefon. Ama s20fe niyeyse instagramda gezerken bile niyeyse ekran titreye titreye gidiyor. Bazen video çekecek oluyorum kamera uygulamasından atıyor. İcinde sd865 gibi işlemci var ama diğer telefonlardaki gibi stabil bi performans vermiyor. Ama ekranı olsun,kamerası olsun, ses kalitesi olsun çok iyi.güncelleme ne kadar gelicek tam bilmiyorum android 14te gelecekse çok iyi. Ve son olarak servisinde memnunum daha önce 3 defa samsung telefonu servise verdim çok cabuk bi şekilde güzelce tamir edip telefonumu verdiler.
kadir72
Active Level 5
Galaxy A
Ben samsung tan, one ui den, gorsel ve yazilimsal ve muamelelerinden hic memnun degilim… 4 ay once xiaomi. Den ailece geçiş yaptik pisman olduk.
0 Likes
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
General Mobile kullanınca Samsung geçmek bana çok iyi geldi katile öncelik cihazla ilgili destek ikinci öncelik