cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A50 Tam Ekran sorunu

(Topic created on: 05-03-2020 06:33 PM)
5930 Views
sinnersid
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba. Benim bi sıkıntım var ki telefonumda film dizi izleyemiyorum.Google chrome'da videoyu tam ekran yaptığım vakit alttaki navigasyon tuşları kaybolmuyor ve bu benim dikkatimi dağıtıyor videoyu izliyememi sağlıyor. Lütfen bana hareket tuşlarını aktif edin demeyin çünkü o şekilde ben kullanmakta güçlük çekiyorum. Yok mudur bi yolu arkadaşlar bunun videoyu tam ekran yaptığım vakit gizlenmesinin. (Bu arada bu dediğim sorunu netflix veya youtube'de yaşamıyorum)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sinnersid,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
chrome da gerekli olduğu için navigasyon tuşları gizlenmiyo video izlerken yine chrome kullanmış gibi oluyo aynı si bende de var netflix de bende de kayboluyo veya youtube da sorun chrome ile alakali
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
samsungun interneti var orda tam ekran izlryebilitsin ve videolari daha hizli bir sekilde izleyebilirsin donma yasamassin. hareket tuslari gizleniyor ne izlersen izle.
sinnersid
Active Level 3
Galaxy A
teşekkür ederim cevaplar için.Yani diyorsunuz ki chromede kaybolması mğmkün değil
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
Evet maalesef kaybolmaz rica ederiz
A50Realkinq
Active Level 10
Galaxy A
malesef ya tusu navigasyondan ufaltcaksiniz yada samsung interneti indirip ordan izliyiceksiniz
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
güncelleme ile düzeltilebilir belki
Birazmavi
Active Level 6
Galaxy A
ayarlar, ekran, tam ekran uygulamalar bölümünden chorome u tam ekran olarak işaretleyip tekrar deneyin
0 Likes
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sinnersid,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes