cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TELEFON DEĞİŞTİRME

(Topic created on: 01-28-2022 04:04 PM)
81 Views
SanalTürk
Active Level 4
Options
Diğer

Arkadaşlar yakın zamanda telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum sizce Iphone SE 2021 mi alsam yoksa S20 FE mi karar veremedim. Suanki cihazımda S10+

1emrekaya1
Active Level 8
Diğer
Dostum bu forumdaki çoğu kişi nesnel davranamıyor çoğu samsung fanboy'u.Benim sana önerim ekran'ın küçük,panel'in Ips Lcd ve batarya'nın kasa tipi nedeni ile küçük olması rahatsız etmezse,se 2020 bakabilirsin.Fakat se 3,nisan lansmanında çıkması bekleniyor Xr kasası ile,beklemeni öneriyorum se 3 için.
Diğer
Bak kardeşim kimse fanboy değil burda samsung da babamın markası değil s10 dan se 2020 ye geçilmez 11 olur 12 olur dediğin gibi beklerse se 3 olur ama se 2020 ye geçilmez
1emrekaya1
Active Level 8
Diğer
Ben kimsenin şahsına bir şey söylemiyorum.S10 cihazınıda kötülemedim zaten.Samsung'un çoğu cihazı kullanılabilirlik açısından iyidir.Amiral gemisi kullanmayıp burda konuşanda çok insan var.Özellikle servis konusunda, sosyal medyada,işlemci ve grafik mimarisi açısından sıkıntı çekmemesi açısından(işlemci exynos'tan bahsediyorum) ben arkadaşa iphone öneriyorum sadece hepsi bu.Benim yaşadığım sıkıntıları onun çekmesini istemediğim için 👍
Diğer
Doğrudur kardeşim bende şahsa birşey demedim çok marka kullandım iphone xiaomi huawei LG Motorola ama şu bir gerçek iki marka dışında hiç bir marka beni mutlu etmedi samsung ve apple en sorunsuz kullandığım cihazlar s10 plus çok çok iyi bir cihaz olduğu için birde se 2020 ye geçicem dediği için değmez dedim se 2020 para verip alınacak bir cihaz değil ios a rağmen bende vardı 2 ay zor dayandım sattım onu da zararına ama 12 ye geçebilir ya da se 3 bekleyebilir bunu belirtmek istedim sadece kardeşim 😊
1emrekaya1
Active Level 8
Diğer
Tamamdır dostum sıkıntı yok 😂
eloyer
Active Level 1
Diğer
S20fe 5 para etmez. Aman diyeyim
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Insanlara yanlış bilgi vermeyiniz cihazın Snapdragon işlemcili model seçildiğini ben kullanıyorum gayet memnunum cihaz gayet kaliteli fazlası var eksiği yok
eloyer
Active Level 1
Diğer
Snapdragon kullaniyorum. Exynoslar in uretimi durduruldu zaten
Fotograf cekerken kasıyor makine, canli fotoda kasıyor, zoomlu fotoda kasıyor, burst fotoda kasiyor, ön kamera focus yok, sabit, ön kamera isik ayari yok, makro modu berbat, genis aci videoda renkler berbat otesi, genel anlamda donma ve kasma mevcut. 10bin lira verilecek bir cihaz değil. S8plus'tan gectim, fiyati hala s8+la ayni, mumla ariyorum
Diğer
Sen çakma mı aldın kardeşim bizde kullanıyoruz aynı cihazı hatta ilk alanlardanım 8.aya girdik en ufak sıkıntı yok ki çoğu kişide yok sen bir cihazı servise yolla
Diğer
Kardeşim sen çakma s20fe mi aldın? Bi SAMSUNG ile iletişime geç bence.