cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sim Değiştirme

(Topic created on: 02-01-2022 08:24 PM)
228 Views
OğuzA52
Active Level 9
Options
Diğer

Merhaba Arkadaşlar bugün yeni hat aldım kendime Türk Telekomdaydım turkcell aldım yeni sim verdiler yeni sim takmadan önce ne yapmam lazım acaba ? Telefon modeli A52

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Merhaba
Hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur sim kartı ve hafıza kartı olan Çekmeceyi açıp kartınızı takmanız yeterli olacaktır cihaza

View solution in context

0 Likes
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Hafıza kartınızın ve sim kartı çekmecesine açıp kartınızı taktıktan sonra cihaza telefonumuzda Eğer kişiler kayıtlı ise rehberinizdeki kişileri sim hattına aktarabilirsiniz eğer bundan bahsediyorsanız bunun için şu işlemleri yapabilirsiniz uygulamalar ekranına gelin kişiler uygulamasını buldun tıklayıp girin sol tarafta yer alan hafif yukarıda yer alan tuşa tıklayın ya da parmağınızı soldan sağa doğru kaydırın çıkan seçenekler içerisinde kişileri Yönet yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden kişileri içe veya dışa aktar yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden aktarmak istediğiniz depolama konumunu seçin ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden hangi kişileri taşımak istediğinizi işaretleyerek yapmış olduğunuz işlemi onaylayın Tamam veya kopyala Bu yazı seçeneğine tıklayın

View solution in context

0 Likes
16 Comments
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Merhaba
Hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur sim kartı ve hafıza kartı olan Çekmeceyi açıp kartınızı takmanız yeterli olacaktır cihaza
0 Likes
OğuzA52
Active Level 9
Diğer
Yedekleme yapmam gerekmez mi?
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Hafıza kartınızın ve sim kartı çekmecesine açıp kartınızı taktıktan sonra cihaza telefonumuzda Eğer kişiler kayıtlı ise rehberinizdeki kişileri sim hattına aktarabilirsiniz eğer bundan bahsediyorsanız bunun için şu işlemleri yapabilirsiniz uygulamalar ekranına gelin kişiler uygulamasını buldun tıklayıp girin sol tarafta yer alan hafif yukarıda yer alan tuşa tıklayın ya da parmağınızı soldan sağa doğru kaydırın çıkan seçenekler içerisinde kişileri Yönet yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden kişileri içe veya dışa aktar yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden aktarmak istediğiniz depolama konumunu seçin ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden hangi kişileri taşımak istediğinizi işaretleyerek yapmış olduğunuz işlemi onaylayın Tamam veya kopyala Bu yazı seçeneğine tıklayın
0 Likes
OğuzA52
Active Level 9
Diğer
Teşekkürler.
OğuzA52
Active Level 9
Diğer
Selamlar çok soru sordum ama Benim sim açacağım kaybolmuş hepsi uyar mı? Iphone var
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Aleykümselam tekrardan merhaba uyar mı uymaz mı Maalesef bilemiyorum
0 Likes
OğuzA52
Active Level 9
Diğer
Peki teşekkürler telefonu kapatmaya gerek var mı?
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Kapatmak derken nasıl bir kapatmadan bahsediyorsunuz acaba biraz daha Detay verebilir misiniz
0 Likes
OğuzA52
Active Level 9
Diğer
Yani telefonu kapatıp mı çıkarayım sim tepsisini?